Kakım kelime anlamı nedir ne demek " kakım " kelime anlamı

Kelime Dili : Türkçe
as Gelinciğe benzer kürkü makbul bir hayvan Sansargillerden, yazın esmer kırmızı, kışın beyaz renkli kürkü değerli, etçil hayvan, as, ermin (Mustela erminea)
kakım kelimesi ingilizcesi nedir ? = ermine. weasel.
Not : Bu sayfa üzerinde kakım kelime anlamı gösterilmektedir. kakım kelime anlamı nedir ? kakım ne demek ? Sözlük anlamı nedir ? gibi sorulara bu sayfa üzerinden cevap bulabilirsiniz. Ayrıca kakım kelimesi ingilizce almanca çevirisi ve anlamı bu sayfa üzerinde gösterilmektedir. Sözlük Bu ekibi olarak kelimelerin en anlaşılır anlamlarını eklemeye çalışıyoruz. Burada yer alan kakım kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çeviri işlemlerini, imla klavuzu hatalarını, yazım veya sözlük hatalarını lütfen bize bildiriniz. ( kakım kelime anlamı nedir ne demek ? )

" kakım " kelimesine benzer sonuçlar

kakımak kelime anlamı nedir ne demek ? kakımak

Bir kimsenin yaptığı işin beğenilmediğini kendisine sert sözlerle söylemek; öfkelenmek, kızmak, darılmak, paylamak Kakımak işi

kakıma kelime anlamı nedir ne demek ? kakıma

Kakımak işi Bir kimsenin yaptığı işin beğenilmediğini kendisine sert sözlerle söylemek; öfkelenmek, kızmak, darılmak, paylamak

kakım, kakum kelime anlamı nedir ne demek ? kakım, kakum

sansargillerden, yazın esmer kırmızı, kışın beyaz renkli kürkü değerli, etçil hayvan, as (i) , °ermin (mustela erminea).

Sayfa başına dön