Karnabahar kelime anlamı nedir ne demek " karnabahar " kelime anlamı

Kelime Dili : Türkçe
turpgillerden, çiçekleri etli ve tanecikli bir görünüşte olan, yaprakları lahana yaprağına benzeyen, sebze olarak kullanılan bir bitki (brassica oleracea botrytis).
Not : Bu sayfa üzerinde karnabahar kelime anlamı gösterilmektedir. karnabahar kelime anlamı nedir ? karnabahar ne demek ? Sözlük anlamı nedir ? gibi sorulara bu sayfa üzerinden cevap bulabilirsiniz. Ayrıca karnabahar kelimesi ingilizce almanca çevirisi ve anlamı bu sayfa üzerinde gösterilmektedir. Sözlük Bu ekibi olarak kelimelerin en anlaşılır anlamlarını eklemeye çalışıyoruz. Burada yer alan karnabahar kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çeviri işlemlerini, imla klavuzu hatalarını, yazım veya sözlük hatalarını lütfen bize bildiriniz. ( karnabahar kelime anlamı nedir ne demek ? )

" karnabahar " kelimesine benzer sonuçlar

karnabahari kelime anlamı nedir ne demek ? karnabahari

akbaş karnabit Yaprakları lahana yaprağına benzeyen, sebze olarakkullanılan bir bitki Turpgillerden, çiçekleri etli ve tanecikli bir görünüşte olan, yaprakları lahana yaprağına benzeyen, sebze olarak kullanılan bir bitki (Brassica oleracea botrytis)

Sayfa başına dön