Muhit Yapmak ( Ya Da Edinmek) kelime anlamı nedir ne demek " muhit yapmak ( ya da edinmek) " kelime anlamı

Kelime Dili : Türkçe
ilişkili olduğu, tanışık olduğu kimselerin sayısını çoğaltmak.
Not : Bu sayfa üzerinde muhit yapmak ( ya da edinmek) kelime anlamı gösterilmektedir. muhit yapmak ( ya da edinmek) kelime anlamı nedir ? muhit yapmak ( ya da edinmek) ne demek ? Sözlük anlamı nedir ? gibi sorulara bu sayfa üzerinden cevap bulabilirsiniz. Ayrıca muhit yapmak ( ya da edinmek) kelimesi ingilizce almanca çevirisi ve anlamı bu sayfa üzerinde gösterilmektedir. Sözlük Bu ekibi olarak kelimelerin en anlaşılır anlamlarını eklemeye çalışıyoruz. Burada yer alan muhit yapmak ( ya da edinmek) kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çeviri işlemlerini, imla klavuzu hatalarını, yazım veya sözlük hatalarını lütfen bize bildiriniz. ( muhit yapmak ( ya da edinmek) kelime anlamı nedir ne demek ? )

" muhit yapmak ( ya da edinmek) " kelimesine benzer sonuçlar

muhittin kelime anlamı nedir ne demek ? muhittin

Çevre, yöre İhata eden. Etrafını kuşatan, çeviren Mc: Büyük âlim Etraf. Çevre Büyük deniz. Okyanus Bir kimsenin sürekli ilişkide bulunduğu insanlar topluluğu, çevre ihâta eden, her şeyi kuşatan ve her şeyi içerisine alan; etraf, çevre; büyük deniz, okyanus

Muhit kelime anlamı nedir ne demek ? Muhit

Çevre, Çevreleyici, Bölge, Bir Kimseyi Çevreleyen Insan Muhiti. Büyük Denizler, Karalari Çevreleyen Okyanuslar.

muhit, -ti kelime anlamı nedir ne demek ? muhit, -ti

ınsanın içinden çıktığı toplumsal, kültürel çevre. // bir kimsenin sürekli ilişkide bulunduğu insanlar topluluğu, çevre. // benzer etkinlikler içinde olan insanlar topluluğu. // yöre, çevre.

Sayfa başına dön