Zirai Işletme kelime anlamı nedir ne demek " Zirai Işletme " kelime anlamı

Tarim Alaninda Üretime Dönük Tüm Tarim Âlet Ve Ekipmanlarinin Bir Araya Getirilmesi Ile Oluşturulan Bir Işletmedir. Burada Mirasçilar Arasinda Bölüşme Yerine Tarim Üretimine Dönük Tüm Maddî Imkânlar Tek Elden Kullanilip Değerlendirilmektedir.
Not : Bu kelime Hukuk Terimidir.
Not : Bu sayfa üzerinde Zirai Işletme kelime anlamı gösterilmektedir. Zirai Işletme kelime anlamı nedir ? Zirai Işletme ne demek ? Sözlük anlamı nedir ? gibi sorulara bu sayfa üzerinden cevap bulabilirsiniz. Ayrıca Zirai Işletme kelimesi ingilizce almanca çevirisi ve anlamı bu sayfa üzerinde gösterilmektedir. Sözlük Bu ekibi olarak kelimelerin en anlaşılır anlamlarını eklemeye çalışıyoruz. Burada yer alan Zirai Işletme kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çeviri işlemlerini, imla klavuzu hatalarını, yazım veya sözlük hatalarını lütfen bize bildiriniz. ( Zirai Işletme kelime anlamı nedir ne demek ? )

" Zirai Işletme " kelimesine benzer sonuçlar

zirai kelime anlamı nedir ne demek ? zirai

Tarımla ilgili, tarımsal Çitfçiliğe ait. Ziraate dair, onunla alâkalı

ZİRAİ İŞLETME kelime anlamı nedir ne demek ? ZİRAİ İŞLETME

Tarımla ilgili işleri düzenleyen kuruluş

Zirai Kazanç kelime anlamı nedir ne demek ? Zirai Kazanç

Tarim Alanindaki Faaliyetlerden Sağlanilan Kazanç Ve Bundan Alinan Vergi.

Zirai Sigorta kelime anlamı nedir ne demek ? Zirai Sigorta

Tabiî Âfetlere Karşi Tarim Ürünleri Ve Hayvanlari Güvence Altina Alan Sigorta. Meselâ, Yangin, Sel, Kuraklik, Hastalik Ve Haşere Gibi Tehlikelere Karşi Ve Belli Bir Pirim Ödemek Şartiyla Yapilan Sigorta.

Sayfa başına dön