Vadeli Mevduat kelime anlamı nedir ne demek " Vadeli Mevduat " kelime anlamı

Bankaya Belli Bir Süre Için Konulan Emânet Para, Belli Bir Süre Için Tevdi Edilen Para Ve Bununla Ilgili Hesap.
Not : Bu kelime Hukuk Terimidir.
Not : Bu sayfa üzerinde Vadeli Mevduat kelime anlamı gösterilmektedir. Vadeli Mevduat kelime anlamı nedir ? Vadeli Mevduat ne demek ? Sözlük anlamı nedir ? gibi sorulara bu sayfa üzerinden cevap bulabilirsiniz. Ayrıca Vadeli Mevduat kelimesi ingilizce almanca çevirisi ve anlamı bu sayfa üzerinde gösterilmektedir. Sözlük Bu ekibi olarak kelimelerin en anlaşılır anlamlarını eklemeye çalışıyoruz. Burada yer alan Vadeli Mevduat kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çeviri işlemlerini, imla klavuzu hatalarını, yazım veya sözlük hatalarını lütfen bize bildiriniz. ( Vadeli Mevduat kelime anlamı nedir ne demek ? )

" Vadeli Mevduat " kelimesine benzer sonuçlar

vadeli hesap kelime anlamı nedir ne demek ? vadeli hesap

Belirli bir süre için açılmış banka hesabı

Vadeli kelime anlamı nedir ne demek ? Vadeli

Zamana Bağli, Vâdesi Belirlenmiş. Belirlenen Zamanda Veya Sonrasinda Yapilmasi Veya Yapilmamasi Gereken Iş.

Vadeli Işlem Sözleşmeleri kelime anlamı nedir ne demek ? Vadeli Işlem Sözleşmeleri

Sözleşmeye Konu Taraflarin Baz Aldiklari Temel Ürünün Sözleşmede Belirtilen Tarihte, Belirtilen Fiyattan, Belirtilen Kalite Ve Miktarda, Belirtilen Yerde Alinip Satilacağini, Birbirlerine Taahhüt Ettikleri Sözleşmelerdir.

Vadeli Satiş kelime anlamı nedir ne demek ? Vadeli Satiş

Taraflardan Birisinin Edimini Belli Bir Süre Sonra Yerine Getirmesini Içeren Satiş, Taksitli Satiş. Meselâ Selâm Akdinde Para Peşin, Mal Ise Vâdelidir. Bazan Da Mal Hemen Verilir Parasi Ise Sonra Teslim Edilir.

Sayfa başına dön