Tebahhur Veya Tabahhur kelime anlamı nedir ne demek " Tebahhur Veya Tabahhur " kelime anlamı

Buharlaşma, Bulut Olma, Uçup Gitme, Denize Benzeme, Uzmanlaşma Ve Uzmanlik Yeteneği Elde Etme. Çoğulu Tabahhurâtdir; Buharlaşmalar.
Not : Bu kelime Hukuk Terimidir.
Not : Bu sayfa üzerinde Tebahhur Veya Tabahhur kelime anlamı gösterilmektedir. Tebahhur Veya Tabahhur kelime anlamı nedir ? Tebahhur Veya Tabahhur ne demek ? Sözlük anlamı nedir ? gibi sorulara bu sayfa üzerinden cevap bulabilirsiniz. Ayrıca Tebahhur Veya Tabahhur kelimesi ingilizce almanca çevirisi ve anlamı bu sayfa üzerinde gösterilmektedir. Sözlük Bu ekibi olarak kelimelerin en anlaşılır anlamlarını eklemeye çalışıyoruz. Burada yer alan Tebahhur Veya Tabahhur kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çeviri işlemlerini, imla klavuzu hatalarını, yazım veya sözlük hatalarını lütfen bize bildiriniz. ( Tebahhur Veya Tabahhur kelime anlamı nedir ne demek ? )

" Tebahhur Veya Tabahhur " kelimesine benzer sonuçlar

tebahhur kelime anlamı nedir ne demek ? tebahhur

Buharlaşma; deryalaşma; herşeyin derinine girme; bir ilimde derin uzmanlık kazanma (Bahr. den) Bir şeyin içine dalma ve derinliğine varma. Bir ilimde derin ihtisas kazanma Kaynayıp buhar olma, buğulaşma, buharlaşma, uçma buharlaşmak

tebahhur etmek kelime anlamı nedir ne demek ? tebahhur etmek

buharlaşmak, uçmak.

Sayfa başına dön