Evlendirme kelime anlamı nedir ne demek " Evlendirme " kelime anlamı

Iki Karşi Cinsin Hayatlarini Birleştirme, Bunu Sağlama. Bu Işi Resmen Yapana Evlendirme Memuru; Yapilan Işleme Evlenme; Taraflar Arasindaki Sözleşmeye De Evlenme Akdi Denir.
Not : Bu kelime Hukuk Terimidir.
Not : Bu sayfa üzerinde Evlendirme kelime anlamı gösterilmektedir. Evlendirme kelime anlamı nedir ? Evlendirme ne demek ? Sözlük anlamı nedir ? gibi sorulara bu sayfa üzerinden cevap bulabilirsiniz. Ayrıca Evlendirme kelimesi ingilizce almanca çevirisi ve anlamı bu sayfa üzerinde gösterilmektedir. Sözlük Bu ekibi olarak kelimelerin en anlaşılır anlamlarını eklemeye çalışıyoruz. Burada yer alan Evlendirme kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çeviri işlemlerini, imla klavuzu hatalarını, yazım veya sözlük hatalarını lütfen bize bildiriniz. ( Evlendirme kelime anlamı nedir ne demek ? )

" Evlendirme " kelimesine benzer sonuçlar

evlendirmek kelime anlamı nedir ne demek ? evlendirmek

evermek yapmak Evlenmesini sağlamak Evlendirmek işi

" Evlendirme " kelimesi içeren ata sözleri

Bir anaya bir kız, bir kafaya bir göz. Ata Sözü Bir anaya bir kız, bir kafaya bir göz.

erkek çocuğun yapamayacağı birçok isleri yaparak annesine yardımcı ve en iyi arkadas olur. sonra evlendirme isleri anneleri çok yorar. Dahası zaman zaman çok üzer. Onun için birden fazlası fazladır. Krs. Bir evde iki kız...

Sayfa başına dön