Kızak kelime anlamı nedir ne demek " kızak " kelime anlamı

Kelime Dili : Türkçe
Kar veya buz üzerinde kaydırılan tekerleksiz taşıt. Üzerinde gemi yapılan, onarılan veya gemiyi suya indirip sudan çıkarmaya yarayan ızgara Üzerinde gemi yapılan, onarılan veya gemiyi suya indirip sudan çıkarmaya yarayan ızgara Kar veya buz üzerinde kaydırılan tekerleksiz taşıt Ambalajın dibine uzunluğuna çakılan, hem dip levhası elemanlarının tutturulmasını hem de ambalajın yerde kolayca kaymasını sağlayan kereste parçası Ağaç tablaların kamburlaşmaması için liflere dikey konumda açılan kanala geçirilen uzun parça
kızak kelimesi ingilizcesi nedir ? = skids
Not : Bu sayfa üzerinde kızak kelime anlamı gösterilmektedir. kızak kelime anlamı nedir ? kızak ne demek ? Sözlük anlamı nedir ? gibi sorulara bu sayfa üzerinden cevap bulabilirsiniz. Ayrıca kızak kelimesi ingilizce almanca çevirisi ve anlamı bu sayfa üzerinde gösterilmektedir. Sözlük Bu ekibi olarak kelimelerin en anlaşılır anlamlarını eklemeye çalışıyoruz. Burada yer alan kızak kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çeviri işlemlerini, imla klavuzu hatalarını, yazım veya sözlük hatalarını lütfen bize bildiriniz. ( kızak kelime anlamı nedir ne demek ? )

" kızak " kelimesine benzer sonuçlar

kızaklık kelime anlamı nedir ne demek ? kızaklık

Döşeme tahtalarının altına çaprazlama olarak konulan uzun ve yassı direklerden her biri

kızaklamak kelime anlamı nedir ne demek ? kızaklamak

Fren görevini yerine getirdiği hâlde kaymak, kızak yapmak Kızaklamak işi

kızaklama kelime anlamı nedir ne demek ? kızaklama

Kızaklamak işi Fren görevini yerine getirdiği hâlde kaymak, kızak yapmak

kızak yapmak kelime anlamı nedir ne demek ? kızak yapmak

fren görevini yerine getirdiği hâlde duramayıp kaymak

kızaka çekmek kelime anlamı nedir ne demek ? kızaka çekmek

gemiyi bakım, onarım için bir süre ya da hiç kullanılmamak üzere kızağa almak. // bir görevliyi etkin bir görevden alıp çalışmayı gerektirmeyen, eylemsiz bir işe vermek.

Sayfa başına dön